Oprogramowanie

InsERT

InsERT to rodzina wielu programów do zarządzania przedsiębiorstwem.
Nasi pracownicy to przede wszystkim doświadczenie sięgające 1996 roku oraz najpopularniejszego wtedy programu - Subiekt 4.
Obsługujemy zarówno małe firmy jak i rozbudowane systemy wielostanowiskowe.
Programy Subiekt GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT i Rachmistrz GT - to główni przedstawiciele najpopularniejszej linii programów - InsERT GT.
Te programy są Nadal wspierane i rozwijane. Prowadzący przedsiębiorstwa nawet dziś decydują się na ich zakup.
Oprócz tego, w ofercie InsERT-u znajdują się programy z nowej linii - InsERT nexo.
Każdy z programów ma swój odpowiednik i tutaj - Subiekt nexo, Rewizor nexo, Gratifykant nexo oraz Rachmistrz nexo.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Podane informacje cenowe nie są ofertą. Cennik nie stanowi oferty handlowej.W przypadku zainteresowania przedstawieniem oferty należy przesłać zapytanie mailowe lub skontaktować się telefonicznie.
Podane informacje stanowią tylko część programów, rozszeżeń i możliwości, jakie oferuje każdy z producentów.

Aktualne promocje cenowe - tel. 606 662 921

Img
Img

Linia NEXOSubiekt NEXO


Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.


Cena netto 599 zł

(licencja na 1 stanowisko)

Cena netto 999 zł

(licencja na 3 stanowiska)

Gestor NEXO


Gestor nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.


Cena netto 399 zł

(licencja na 1 stanowisko)

Cena netto 699 zł

(licencja na 3 stanowiska)

Gratyfikant NEXO


Gratyfikant nexo to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.


Cena netto 1499 zł

(licencja na 30 pracowników)

Rachmistrz NEXO - księga przychodów i rozchodów


Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.


Cena netto 449 zł

(licencja na 1 stanowisko)

Cena netto 699 zł

(licencja na 3 stanowiska)

Rachmistrz NEXO PRO - księga przychodów i rozchodów


Rachmistrz nexo PRO to program do obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdza się zarówno wśród przedsiębiorców samodzielnie dokumentujących swoją działalność, jak i w biurach rachunkowych.


Cena netto 599 zł

(licencja na 1 stanowisko)

Cena netto 899 zł

(licencja na 3 stanowiska)

Rewizor NEXO


Rewizor nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.


Cena netto 1199 zł

(licencja na 1 stanowisko)

Cena netto 1999 zł

(licencja na 3 stanowiska)

Rewizor NEXO PRO


Rewizor nexo PRO to nowoczesny program do prowadzenia pełnej księgowości w małych i średnich firmach. Doskonale sprawdza się również w biurach rachunkowych.


Cena netto 2199 zł

(licencja na 1 stanowisko)

Cena netto 3499 zł

(licencja na 3 stanowiska)Linia GTSubiekt GT


Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.


Cena netto 799 zł

(licencja na 3 stanowiska)

Rachmistrz GT


Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.


Cena netto 499 zł

(nieograniczona liczba stanowisk)

Rewizor GT


Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.


Cena netto 1499 zł

(nieograniczona liczba stanowisk)

Gratyfikant GT


Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.


Cena netto 1499 zł

(licencja na 30 pracowników)

Gestor GT


Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji


Cena netto 699 zł

(licencja na 3 stanowiska)

Poszukujesz odpowiedzi na konkretne pytanie?

Zadzwoń do nas lub odwiedź naszą firmę a na pewno pomożemy!

Znajdź nas na mapie!